O nas

Związek Szkółkarzy PolskichSzkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Iglak znajduje się w miejscowości Osuchów w gminie Mszczonów ulokowanej między Warszawą a Łodzią. Naszym  atutem jest wyjątkowe położenie samej szkółki, w najwyższym punkcie zachodniego Mazowsza (210 m n.p.m.) co sprzyja produkcji roślin zahartowanych i odpornych na ciężkie warunki w których może im przyjść u Państwa rosnąć.

Od samego początku naszą specjalizacją jest produkcja materiału iglastego w gruncie ale systematycznie poszerzamy asortyment roślin iglastych i liściastych w doniczkach. W ostatnich latach wprowadziliśmy do oferty trawy ozdobne oraz drzewa alejowe.

Obecnie szkółka obejmuje obszar 40ha, na których znajduje się ponad dwieście gatunków i odmian roślin iglastych oraz liściastych zimozielonych w najróżniejszych formach.

Wysoka jakość roślin przy przystępnych cenach oraz szeroki asortyment powodują, że przez ponad 20 lat istnienia zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów branżowych na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski. Liczymy, że Ty też zostaniesz naszym usatysfakcjonowanym klientem.

Pamiętaj GRUNT TO ZIELEŃ!