Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Iglak to największa szkółka roślin iglastych pomiędzy Warszawą a Łodzią. Naszym dodatkowym atutem jest wyjątkowe położenie, w najwyższym punkcie zachodniego Mazowsza (210 m n.p.m.) co sprzyja produkcji roślin zahartowanych i odpornych na ciężkie warunki w których może im przyjść u Państwa rosnąć.

 

Od samego początku naszą specjalizacją jest produkcja materiału iglastego w gruncie, dzięki czemu nasze rośliny są nieporównywalnie ładniejsze od tych hodowanych w doniczkach. 

 


Obecnie szkółka obejmuje obszar 40ha, na których znajduje się niemalże dwieście gatunków i odmian roślin iglastych oraz liściastych zimozielonych w najróżniejszych formach.

 


Aktualnie poszerzamy nasz asortyment o kolejne odmiany roślin szczepionych a także zupełnie nową gałąź produkcji jaką są trawy ozdobne. 

 

Wysoka jakość roślin przy przystępnych cenach oraz szeroki asortyment powodują, że przez ponad 20 lat istnienia zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów branżowych na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski.

 

Liczymy, że Ty też zostaniesz naszym usatysfakcjonowanym klientem.
Pamiętaj GRUNT TO ZIELEŃ!